محل تبلیغات شما
فضائل و سیره امام حسین (ع) :
714 - رنگ آمیزى صحنه عاشورا

Image result for ‫عباس عزیزی   فضایل امام حسین (ع)‬‎
بــســـم الله الـــرّحــمـــن الــــرّحــیــم

- رنگ آمیزى صحنه عاشورا

در روز عاشورا، حر مى آید توبه مى كند بعد مى آید خدمت اباعبدالله ، حضرت مى فرماید: از اسب بیا پایین !

مى گوید: نه آقا اجازه بدهید من خونم را در راه شما بریزم . خونت را در راه ماه بریز یعنى چه ! آیا یعنى اگر تو كشته شوى ، من نجات پیدا مى كنم ؟ من كه نجات پیدا نمى كنم . و حضرت به هیچ چیزى نگفت : اینها نشان مى دهد كه اباعبدالله علیه السلام ، خونین شدن این صحنه را مى خواست و بلكه خودش آن را رنگ آمیزى مى كرد. اینجاست كه مى بینیم قبل از عاشورا، صحنه هاى عجیبى به وجود مى آید كه گویى آنها را عمدا به وجود آورده اند

تا مطلب بیشتر نمایانده شود، بیشتر نمایش داده بشود. اینجاست كه جنبه شبه پذیرى قضیه ، خیلى زیاد مى شود. (787)

--------------------------------------------------------------------------------

787-حماسه حسینى ، ج 1،ص 275

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 711 - عنوان پاسدار، یادگار لحظه هاى حساس انقلاب

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 710 - به اسم خلیفه رسول الله مثل چنگیز رفتار كردند.

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 709 - تقدس قیام امام حسین (ع ) نسبت به سایر قیام ها

مى ,صحنه ,كه ,، ,رنگ ,آمیزى ,رنگ آمیزى ,صحنه عاشورا ,آمیزى صحنه ,مى آید ,را در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حامی عمران باشگاه کاراته سورنا آهنگ جدید 2019 turpillnabrough بارداری شیرین شهدای فراموش نشدنی، شهدای هسته ای و ... فروشگاه ساعت مچی زنانه نرم افزار مانیتورینگ و اسكادا پایگاه رسمی امامزاده جعفر (ع) از نوادگان امام موسی کاظم (ع) واقع در روستای جعفرآباد شهرستان اقلید فارس کشاورزی نوین وابتکاری