محل تبلیغات شما
فضائل و سیره امام حسین (ع) :
 775 - رفع گرفتارى

Image result for ‫عباس عزیزی   فضایل امام حسین (ع)‬‎
بــســـم الله الـــرّحــمـــن الــــرّحــیــم

775 - رفع گرفتارى

یكى از علما و حجج اسلام و از ذریه رسول الله صلى الله علیه و آله در یادداشتهاى خود چنین فرموده بود: شبى از طریقى به من الهام شد كه مبلغ هزار تومان ببر درب مغازه یكى از بندگان خدا كه مرد محترمى از اهل اصفهان است و نخواسته اسمش گفته شود) صبح متحیر بودم چه كنم ، آیا آنچه فهمیدم صحیح است یا نه و نمى توانستم چقدر پول دارم ؟ وقتى مراجعه كردم دیدم موجودى من چهل پنج هزار تومان است ، اول وقت رفتم درب مغازه آن آقا كه از محترمین شهر بود، دیدم دو نفر درب مغازه او ایستاده اند، به آن آقا گفتم : من با شما كارى دارم ، مى خواهم باهم برویم جایى و برگردیم .

گفت : بسیار خوب .پیامبر من ایشان را بردم مسجدالنبى واقع در خیابان جى ، آنجا عمله و بنا كار مى كردند، لب ایوان طرف قبله نشستم .

من به ایشان گفتم : من مامور هستم گرفتارى شما را اصلاح كنم ، مشكلى دارى بگو، هرچه اصرار كردم نگفت ، بالاخره آن مبلغ را به ایشان دادم ولى نگفتم چقدر است . ایشان بى اختیار به گریه افتاد و گفت :

من چهل و پنج هزار تومان قرض داشتم ، چهل زیارت عاشورا نذر كردم بخوانم و امروز بعد از اذان آخر آن را خواندم و از آقا ابى عبدالله الحسین علیه السلام خواستم رفع گرفتایم شود كه بحمدالله گره باز گردید.

-----------------------------------------------------------------------------

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 711 - عنوان پاسدار، یادگار لحظه هاى حساس انقلاب

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 710 - به اسم خلیفه رسول الله مثل چنگیز رفتار كردند.

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 709 - تقدس قیام امام حسین (ع ) نسبت به سایر قیام ها

، ,رفع ,گرفتارى ,ایشان ,كه ,تومان ,هزار تومان ,درب مغازه ,رفع گرفتارى ,یكى از ,فضائل و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

James's page روستای دهمیان كوهسرخ وب لژیون علی رحمانیان 1 گیگ یعنی چند پیامبر ؟! تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان باران دلتنگی آموزش کسب درآمد اینترنتی Mary's memory پایان نامه های رشته مدیریت دفتر توسعه محله وکیل آباد مشهد