محل تبلیغات شما
فضائل و سیره امام حسین (ع) :

791 - شفا گرفتن از تربت امام حسین (ع )

Image result for ‫عباس عزیزی   فضایل امام حسین (ع)‬‎
بــســـم الله الـــرّحــمـــن الــــرّحــیــم

791 - شفا گرفتن از تربت امام حسین (ع )

در تربت امام حسین علیه السلام شفاى تمام دردهاست مگر مرگ حتمى با چند شرط.

الف : اعتقاد به شفاء بودن تربت داشته باشد، و به قصد شفا بخورد و من اكله لشهوه لم یكن فیه شفاء در روایتى فرمودند: والله هر كس اعتقاد داشته باشد كه به او نفع مى بخشد البته منتفع مى شود.

ب : بیمار در آستانه اجل حتمى نباشد و چون اجل حتمى علاج پذیر نیست .

ج : تربت را با وضو بردارد.

ث : با دو انگشت بر دارد.

ح : به اندازه نخود، بلكه احوط آن است كه به قدر عدس مصرف كند، نه بیشتر.

و: آن را ببوسد و بر دیدگانش بگذارد.

ز: در وقت خوردن یا خورانیدن بگوید. بسم الله و بالله اللهم اجعله رزقا واسعا و علما نافعا و شفاء من كل داء انك على كل شى ء قدیر .

خ : آن را سبك نشمارد، در ظروف یا مكان هاى نامناسب نگذار، خیلى دست بر آن نمالد. یا جایى كه زیادت دست مالى مى شود نگذارد.

ط: فاصله تربتى كه براى شفا استفاده مى كنند از قبر مطهر تا چهار میل باشد نه بیشتر و هر چه به قبر شریف نزیدك تر باشد بهتر است .

ظ: خوب است تربت را در دهان بگذارد و بعد جرعه اى آب بخورد و بگوید: للهم اجعله رزقا واسعا و علما نافعا و شفاء من كل داء و سقم .

------------------------------------------------------------------------------

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 711 - عنوان پاسدار، یادگار لحظه هاى حساس انقلاب

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 710 - به اسم خلیفه رسول الله مثل چنگیز رفتار كردند.

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 709 - تقدس قیام امام حسین (ع ) نسبت به سایر قیام ها

تربت ,امام ,حسین ,شفا ,ع ,كه ,امام حسین ,حسین ع ,تربت امام ,گرفتن از ,از تربت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

crosbedgeitio Automotive repair information cepmyguge وبسایت رسمی دانلود انواع فایل و مقاله های کم یاب در سطح کشور Alvin's info وبلاگ الرَّحْمَنُ insedgiree Michael's memory اساس تربیت ادبیات