محل تبلیغات شما

فضائل و سیره امام حسین (ع) :

804 - دعاى حضرت صادق (ع ) در سجده 

Image result for ‫عباس عزیزی   فضایل امام حسین (ع)‬‎
بــســـم الله الـــرّحــمـــن الــــرّحــیــم

804 - دعاى حضرت صادق (ع ) در سجده .

معاویه بن وهب گوید: به خانه امام صادق علیه السلام رفتم ، حضرت در سجده بود دعاهایى مى كرد تا به اینجا رسید كه گفت : خدایا! رحم كن به صورت هایى كه آفتاب آن را دگرگون كرده تا خودش را به قبر حسین علیه چ برساند. خدایا! رحم كن به اشك هاى چشمى كه در عزاى حسین علیه السلام ریخته مى شود، خدایا! رحم كن به ناله ها و فریاد هایى كه در مصیبت حسین بلند مى شود، خدایا! رحم كن به ناله ها و فریادهایى كه در مصیبت حسین بلند مى شود. خدایا! من آنان را به تو مى سپارم تا بر ما نزد حوض كوثر وارد شوند (آنان را به ما برسان ).

معاویه بن وهب گوید: حضرت كه سر از سجده برداشت ، عرض كردم : این دعاها را براى چه كسى مى كرید؟

فرمود: براى عزاداران و زوار قبر جدم حسین . آیا كربلا مى روى ، آیا فضیلت او را مى شناسى ؟ گفتم : تا به حال این طور نمى دانستم این دعاهاى كه شما فرمودید، اگر براى كافرى مى كردید مشمول رحمت خدا مى شد. از این به بعد خودم را حتما به قبر حسین علیه السلام خواهم رسانید. (886)

------------------------------------------------------------------------------

886 - سیدالشهداء علیه السلام ، شهید دستغیب ، ص 163.

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 711 - عنوان پاسدار، یادگار لحظه هاى حساس انقلاب

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 710 - به اسم خلیفه رسول الله مثل چنگیز رفتار كردند.

فضائل و سیره امام حسین (ع) : 709 - تقدس قیام امام حسین (ع ) نسبت به سایر قیام ها

مى ,حسین ,كه ,علیه ,، ,حضرت ,رحم كن ,خدایا رحم ,كن به ,علیه السلام ,ع در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Advertising Opportunities Here مرادی عبدالیوسفی پیام زندگی Margaret's site مطالب اینترنتی دانلود مداحی ( ذاکرین 72 ) گریتینگ فلزی Matthew's game evlinonro وبلاگ مستند شهید حاج شیخ جواد قاسم پور